ХМЕЛЬНИЦЬКЛІФТ

Наша команда - ключ до безпечного піднесення

СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО

 ХМЕЛЬНИЦЬКЛІФТ

Наша команда - ключ до безпечного піднесенняНаш досвід

СРБП "Хмельницькліфт" щиро дякує своїм абонентам за вчасну оплату послуг в непростий час для нашої країни.

  • 1700+ ліфтів на сервісному обслуговуванні

  • 30+ років на ринку

  • 300+ співробітників компанії

Основним завданням комунального підприємства СРБП "Хмельницькліфт" є надання широкого спектру якісних послуг з монтажу, введення в експлуатацію та ремонту сучасних ліфтів, ак вітчизняного, так і іноземного виробництва.
Одним з принципів діяльності підприємства є індивідуальний підхід до вирішення завдань з урахуванням побажань клієнтів, приділяючи особливу увагу технічним характеристикам кожної одиниці обладнання.
Всі монтажні та налагоджувальні роботи проводяться з дотриманням вітчизняних стандартів безпеки. Професіоналізм, досвідченність наших співробітників, а також використання сучасного обладнання та інструменту, дає можливість гарантувати якість наших послуг.

Історія підприємства

 Спеціалізоване ремонтно-будівельне підприємство «Хмельницькліфт» починало свою виробничу діяльність у 1977 році, як Хмельницька дільниця при СРБУ «Київліфт — 5». З 1981 по 1988 рік підприємство працювало як Хмельницька дільниця при СРБУ «Рівнеліфт», а з 1988 по 1991 рік при СРБУ «Вінницяліфт».
У 1991 році було створено спеціалізоване ремонтно-будівельне підприємство «Хмельницькліфт» у складі РВО «Укрліфт». В 1993 році Постановою Кабінету міністрів України, підприємство було передано у підпорядкування обласної ради, і сьогодні знаходиться у спільній власності територіальних громад області.СРБП «Хмельницькліфт» створене з метою забезпечення безперебійної та безаварійної роботи ліфтового та диспетчерського обладнання; проведення комплексу робіт по монтажу, налагоджуванню, ремонту та технічному обслуговуванню ліфтового парку та диспетчерського обладнання на об’єктах промислового і житлового секторів. СРБП «Хмельницькліфт» має у своєму складі такі дільниці: Хмельницька, Шепетівська, Нетішинська.
Крім обласного центру, м. Шепетівки та м. Нетішина підприємство забезпечує обслуговування ліфтів у м. Волочиську, є декілька ліфтів у містах Красилові, Сатанові, Віньківцях, Дунаївцях, Славуті та інших містах, які обслуговуються з дільниць м. Хмельницького.

  Нині наше підприємство має відповідне технічне забезпечення та кваліфікованих працівників для виконання усіх видів робіт з монтажу й експлуатації та ремонту сучасних ліфтів, як вітчизняного так іноземного виробництва. Вчасно виплачує нараховану заробітну плату, не допускаючи заборгованості, сплачує податки та збори до бюджету і фондів та забезпечує стабільною роботою своїх працівників.