Правила користування ліфтом

 

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ПАСАЖИРСЬКИМ ЛІФТОМ:

1. Для виклику кабіни натисніть кнопку виклику на поверховій площадці.

2. Після автоматичного відчинення дверей, переконайтесь в тому, що кабіна знаходиться перед Вами. Увійшовши до кабіни, поверніться обличчям до двірного отвору, пересвідчившись, що нічого не заважає зачиненню дверей.

3. Натисніть кнопку потрібного поверху. Двері зачиняться автоматично та кабіна прийде у рух. Якщо двері зачинились, а кабіна стоїть на місці, натисніть кнопку "<I>". Двері автоматично відчиняться для виходу.

4. При русі донизу кабіна може зупинитись на проміжних поверхах для посадки інших пасажирів.

5. При перевезенні дитини та дитячої коляски обов'язково тримайте дитину на руках та першими увійдіть з нею до кабіни, після чого завезіть за собою порожню коляску.

6. При виході з кабіни спочатку вивезіть порожню коляску, а потім вийдіть самі з дитиною на руках.

7. При поїздці дорослих з дітьми до 7 років, першими до кабіни повинні заходити дорослі, а потім діти. При виході - першими виходять діти.

8. Перевезення вантажів великих габаритів допускається тільки в присутності обслуговуючого персоналу.

9. Для термінової зупинки кабіни натиніть кнопку "СТОП" при її наявності.

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

1. Прикладати зусилля для відкриття та закриття дверей.

2. Знаходитись в площині дверного отвору, притулятись до дверей.

3. Проїзд дітей віком до 7 років без супроводження дорослих.

4. Палити у кабіні, перевозити легкозаймисті речовини та рідини у відкритому посуді, сипучі речовини у відкритій тарі, великогабаритні матеріали.

5. Перевантажувати ліфт

6. Користуватися ліфтом під час пожежі й землетрусу.

 УВАГА!

При зупинці кабіни між поверхами не намагайтесь самостійно вийти з неї - ЦЕ НЕБЕЗПЕНО. Натисніть кнопку "ВИКЛИК", сповістіть диспетчера про те, що трапилось та виконуйте його вказівки. Про всі несправності сповіщайте обслуговуючий персонал або диспетчера.

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ВАНТАЖНИМ ЛІФТОМ

1. Забороняється перевантаження ліфта.

2. Забороняється перевезення в кабіні ліфта вибухонебезпечних та вогненебезпечних вантажів, а також отруйних вантажів без спеціального пакування.

3. Пуск ліфта здійснюється з купе кабіни при кнопочному внутрішньому керуванні тільки після того, як будуть щільно зачинені двері шахти і кабіни.

4. При випадковій зупинці між поверхами необхідно перевірити зачинення дверей і натиснути на кнопку наказу. У випадку, якщо кабіна не прийде в рух , необхідно викликати електромеханіка.

5. Якщо під час руху кабіни буде помічений шум, стук і поштовхи, необхідно зупинити кабіну, натиснути на кнопку "СТОП" та викликати електомеханіка.

6. Після закінчення роботи кабіну ліфта необхідно поставити на основній посадочній площадці, вимкнути ввідний пристрій, зачинити машинне приміщення і здати ключ у встановленому порядку.

7. При короткочасній перерві в роботі ліфта необхідно виключити вимикачем, який встановлений на основній посадочній площадці.

8. Забороняється залишати кабіну з вантажем.

 

 БЕРЕЖІТЬ ЛІФТ!